Naszym zadaniem jest maksymalnie ułatwiać Twojej firmie drogę do pozyskania dofinansowania na Twoje inwestycje. Wiemy, że chciałbyś, by obsługa skomplikowanych procedur i procesów była tak prosta jak odebranie telefonu. W Kompass Consulting robimy wszystko, byś odniósł wrażenie, że tak właśnie jest. Od pierwszego spotkania będziemy służyć Twojej firmie merytoryczną i fachową pomocą na każdym kroku drogi do osiągnięcia założonego celu. Doradzamy, analizujemy, rozliczamy i zarządzamy procesem inwestycyjnym, kiedy Ty spokojnie rozwijasz swoją firmę. Tak powinna działać dotacja.

Przez lata działalności doskonale poznaliśmy realia i oczekiwania przedsiębiorców. Wiemy, czego potrzebują, o co pytają i czego się obawiają. To zdobyte doświadczenie pomaga nam realnie analizować szanse i znajdować najlepsze rozwiązania dla dane sytuacji. Efekty?
W perspektywie finansowej 2007 – 2013 pozyskaliśmy ponad 118 mln złotych, uzyskując skuteczność rzędu 80%*. Dziś tylko najlepsze i rzetelnie przygotowane projekty mają szansę na otrzymanie wsparcia. Dołącz do grona ponad 100 firm z całej Polski, którym udało się to z Kompass Consulting.

Zespół Kompass Consulting pracuje zawsze dla Twojej firmy

 • Maciej Buczkowski

  Prezes Zarządu

  Od ponad 10 lat doradza firmom i samorządom w całym kraju. Bezpośrednio nadzorował przygotowanie ponad 300 projektów z zakresu inwestycji w innowacje w ramach SAPARD, Phare, SPOWKP, POKL, RPO, POIR i POIG.

  Doskonale rozumie przedsiębiorców, ponieważ z sukcesami prowadzi i rozwija kolejne własne biznesy. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

 • Paulina Kaczanowska

  Kierownik Działu Inwestycji

  Autorka wielu projektów inwestycyjnych, badawczych oraz IT.  Doradca z niebywałym doświadczeniem i zdolnościami komunikacyjnymi. Zarządza, efektywnie motywując zespół do działania.

  Dzięki otwartości i kreatywności każda przeszkoda w życiu zawodowym i osobistym jest dla niej okazją do udowodnienia, że „szklanka” jest zawsze do połowy pełna.

 • Maciej Matouszek

  Kierownik Działu Szkoleń

  Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami. Cechuje go lojalność, ogromne zaangażowanie oraz pozytywne podejście do napotkanych problemów. Za swoim zespołem wskoczyłby nawet w ogień.

   

  Prywatnie trener oraz pasjonat piłki nożnej. Zamiłowanie do sportu sprawiło, że w sposób szczególny zna znaczenie definicji słowa „zespół” w kontekście osiągnięcia wspólnych celów oraz tworzenia odpowiedniej dla pracy atmosfery.

 • Joanna Dominiak-Adamska

  Kierownik Działu Zasobów Ludzkich

  Merytoryczna profesjonalistka, zaangażowana łącznie w realizację 20 projektów UE na terenie całego kraju. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym oraz wdrażaniu procedur.

  Prywatnie pasjonuje się rajdami samochodowymi. Wielka motywacja do wygrywania powoduje, że w życiu zawodowym każdy z jej projektów z powodzeniem jako pierwszy przekracza linię mety.

Jesteś ekspertem? Pracuj z ekspertami w Kompass Consulting.

Oferujemy Tobie pracę w czołowej firmie na rynku pozyskiwania dotacji unijnych. Praca w naszym zespole to nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kompetencji. Poszukujemy zwłaszcza osób posiadających doświadczenie w obszarze funduszy strukturalnych. Wiedza i praktyka są bardzo ważne, ale w równym stopniu interesują nas umiejętności interpersonalne.

Jeśli jesteś zainteresowana/y sprawdź nasze aktualne oferty i napisz: rekrutacja@kompass-consulting.pl !

Chcesz zostać ekspertem? Praktykuj w Kompass Consulting

Studiujesz i pilnie przygotowujesz się do startu zawodowego? Chcesz poznać praktyczną stronę wybranego zawodu? Możemy Ci w tym pomóc. Praktyka w Kompass Consulting to świetna okazja zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń! Już teraz możesz poznać profesjonalny świat biznesu i sprawdzić się jako stażysta w naszej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@kompass-consulting.pl

Prosimy również o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).