DOTACJE NA INWESTYCJE STAJĄ SIĘ PROSTE.
NASZYM KLIENTOM TOWARZYSZMY W TRAKCIE PROCESU INWESTYCYJNEGO, OD PIERWSZEJ, BEZPŁATNEJ KONSULTACJI, PO WPŁATĘ DOTACJI NA KONTO.

Dla naszych klientów świadczymy kompleksową obsługę dotacji unijnych. Skutecznie pozyskujemy środki, które pozwalają naszym klientom realizować ich inwestycje. Poszukujemy najbardziej efektywnych źródeł dofinansowania, tworzymy profesjonalne i merytorycznie przygotowane wnioski, wspieramy realizację inwestycji i rozliczamy projekty. Nasi specjaliści towarzyszą klientom od początku ścieżki pozyskiwania dotacji, poprzez realizację, aż do skutecznego rozliczenia projektu!
  • Monitorujemy i analizujemy źródła dofinansowania oraz optymalizujemy projekty, tak aby maksymalnie zwiększyć szansę na otrzymanie dotacji.
  • Kompleksowo przygotowujemy dokumentację aplikacyjną oraz opracowujemy dokumenty do zawarcia umowy o dofinansowanie.
  • Dbamy o prawidłową realizację projektu, sporządzamy dokumentację rozliczeniową i wspieramy Cię na wszystkich etapach, aż do finalnego zakończenia projektu.

Nasze usługi opierają się na kilku kluczowych etapach:

Konsultacje

Solidna analiza, realna ocena szans i optymalizacja – od tego zaczniemy, by osiągnąć cel. Doradzimy wybór optymalnych źródeł finansowania inwestycji,  dobierzemy odpowiedni fundusz i program pomocowy i pomożemy zoptymalizować projekt pod kątem spełnienia kryteriów dla pozyskania dofinansowania. Zrobimy wspólną burzę mózgów, poznamy się, porozmawiamy i zainspirujemy do nowych działań.

Dokumentacja

Mając ustalone podstawy, opracujemy kompletny wniosek o dofinansowanie wraz z niezbędnymi załącznikami tak, aby miał największe szanse na uzyskanie dofinansowania. Przygotujemy wszelkie kwestie merytoryczne, finansowe, terminowe i taktyczne. Tylko eksperci wiedzą, na co trzeba zwrócić uwagę. Możesz zdać się w całości na nasze kompetencje!

Sukces

W Kompass Consulting mówimy, że dotacja ma dwa sukcesy: pierwszy, kiedy instytucja przyznaje dofinansowanie, drugi, po właściwym rozliczeniu projektu. Dlatego spokojnie świętuj, otwórz pierwszego szampana, a my zajmiemy się resztą. Opracujemy dokumenty do zawarcia umowy o dofinansowanie, będziemy też obecni podczas negocjacji jej warunków tak, aby były one dla Ciebie korzystne.

Zarządzanie i rozliczanie

Od teraz, dzień po dniu, wspólnie, zarządzamy projektem – do samego końca. Odciążamy Twoich pracowników w trudnym etapie rozliczania dotacji. Monitorujemy realizację projektu, zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań okresowych, wspieramy Twoją firmę obecnością naszych specjalistów podczas wizytacji i kontroli Instytucji Finansującej, a także sporządzamy sprawdzania końcowe wraz z wnioskami o płatność końcową. Dlatego możesz być pewien –  nasi eksperci łatwo przeprowadzą Cię przez skomplikowane unijne procedury.

To już wszystko? … I tak, i nie, 99% klientów wraca do nas – tak są zadowoleni!