WDRAŻAMY PROGRAMY SZKOLENIOWE W FIRMACH,
ZAPEWNIAJĄC FINANSOWANIE Z ŚRODKÓW UNIJNYCH .

W Kompass Consulting wiemy, że szkolenia to prawdziwa inwestycja w przyszłość Twojej firmy. Dlatego dostarczamy rozwiązania doradcze i szkoleniowe, które pozwalają wyszukać dla Ciebie odpowiedni personel, kompleksowo wzmocnić potencjał kadrowy i efektywność biznesową. Powierzone nam zadania realizujemy w oparciu o wszystkie indywidualne wymagania naszych klientów.
  • Zapewniamy Twojej firmie prawdziwych profesjonalistów dopasowanych do Twoich potrzeb.
  • Opracowujemy, organizujemy i realizujemy szkolenia i programy coachingowe, tak byś dysponował kadrą wykwalifikowanych pracowników.
  • Pomagamy zdobyć dofinansowanie ze środków unijnych na własne projekty szkoleniowe.

Świadczymy usługi HR w ramach specjalistycznych dziedzin, do których należą:

Agencja Zatrudnienia

Dla wspólnego sukcesu łączymy pracodawców i pracowników. Do naszych zadań należy profesjonalna rekrutacja i selekcja przyszłych pracowników oraz doradztwo i przygotowanie zawodowe do pracy. Świadczymy usługi dla firm w kraju i za granicą. Naszą działalność rozwijamy w szczególności na rynku pracy w Polsce i Katarze.

Szkolenia

Przygotowujemy i prowadzimy szkolenia otwarte stanowiące spotkania przedstawicieli różnych branż oraz szkolenia zamknięte będące rozwiązaniami „szytymi na miarę”. Posiadamy  Certyfikat SUS2-0   Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i realizujemy usługi zgodnie z wszelkimi jego wymogami: Standard-SUS2-0.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń.

Projekty UE

Realizujemy projekty dofinansowane ze środków funduszu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz funduszy regionalnych. Prowadzimy działania na rynku szkoleniowym
w całym kraju w ramach projektów wsparcia doradczego i szkoleniowego oraz dotyczących prowadzenia biznesu poprzez udzielanie bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie własnej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą projektów działu HR Kompass Consulting: Lista projektów szkoleniowych.

Nasze doświadczenie to zadowoleni klienci oraz pozytywnie zrealizowane i zakończone projekty.