DOSTARCZAMY KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE IT. ROZWIJAJ BIZNES O LATA ŚWIETLNE, BEZ ZBĘDNEGO RYZYKA.

W Kompass Consulting doskonale rozumiemy, że kwestie związane z informatyką i oprogramowaniem są wyzwaniem dla większości przedsiębiorstw, również dla Twojej firmy. Inwestycje w nowe technologie informatyczne mogą przynieść ogromne korzyści, ale jednocześnie często obarczone są dużym ryzykiem. Dzięki współpracy z nami krok w technologiczną przyszłość można wykonać pewnie i bezpiecznie. 
  • Pomożemy Twojej firmie znaleźć rozwiązania informatyczne dopasowane do jej biznesowych i potrzeb.
  • W ramach dostępnych dotacji unijnych, zapewnimy finansowanie Twoim inwestycjom IT.
  • Jeżeli będzie tego wymagała sytuacja – wspomożemy projekt szkoleniami oraz monitorowaniem korzyści, jakie rozwiązanie informatyczne miało zagwarantować. 

Oferowane przez nas usługi konsultingu IT można podzielić na poniższe obszary:

Organizacja

Obszar ten charakteryzuje się analizą i usprawnieniem procesów zarządzania przedsiębiorstwem w tym m.in. organizacją pracy czy procesami produkcyjnymi. Uporządkowanie procesów biznesowych w przedsiębiorstwie jest elementem kluczowym, bez którego wszystkie kolejne etapy nie mogą zaistnieć.

Aplikacja

Zadaniem wielu programów komputerowych i aplikacji jest wspomaganie biznesu. Jak wybrać te, które odpowiadają na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa? W tym obszarze pomożemy Tobie w wyborze technologii i aplikacji odpowiadających na konkretne wyzwania biznesowe np. systemy do zarządzania relacjami z klientami (CRM), planowanie zasobów (ERP) i inne.

Jakość

W Kompass Consulting jakość jest dla nas bardzo ważna. Mamy wdrożone wewnętrzne procedury kontroli jakości oprogramowania, które sprawdzają się w naszych projektach, a nawet są przejmowane przez naszych klientów. Możemy pomóc wdrożyć je też w Twojej firmie.

Technologia

Nie zawsze gotowa aplikacja stanowi optymalne rozwiązanie, w wielu przypadkach lepiej jest „uszyć ją na miarę”. W tym zakresie służymy doradztwem przy wyborze najlepszej technologii do projektu, stworzenia architektury a także wyboru narzędzi oraz komponentów, które pozwolą w otrzymaniu optymalnego rozwiązania biznesowego.

Szkolenia, Biura Rachunkowe i Kancelarie prawne to tylko niektóre branże korzystające z naszych dedykowanych rozwiązań IT.