-A A +A

Inwestycje i B+R

Inwestycje

Komu dedykujemy usługę?

Niezależnie od tego, jaka jest wielkość i branża działania przedsiębiorstwa jako Wnioskodawcy, znajdziemy możliwość dofinansowania dedykowaną dla klienta.

Co oferujemy?

Konsultacje

Solidna analiza, realna ocena szans i optymalizacja – od tego zaczniemy, by osiągnąć cel. 

Dokumentacja

Przygotujemy kompletny wniosek o dofinansowanie wraz z niezbędnymi załącznikami

Sukces

Ty świętujesz – a my robimy resztę: dokumenty, umowa, negocjacje z urzędami

Zarządzanie i rozliczanie

Rozliczanie, monitoring, sprawozdania, kontrole, wnioski o płatność są na naszej głowie.

Dlatego możesz być pewien –  nasi eksperci łatwo przeprowadzą Cię przez skomplikowane unijne procedury.

Jaka jest korzyść dla Ciebie i Twojej firmy?

Wsparcie

pełna pomoc ekspercka w skonstruowaniu i realizacji projektu: od pomysłu do wykonania

Kompleksowość

o nic nie trzeba się martwić – Kompass Invest czuwa nad całym procesem pozyskania dofinansowania, realizacji i rozliczenia projektu, bezpiecznie prowadząc do celu

Działamy dla Ciebie

nasz profesjonalizm i zaangażowanie gwarantuje sukces Twojego projektu

Nasi Klienci

620

Liczba napisanych projektów

526841201

Łączna wartość wszystkich projektów (zł)

478798923

Łączna wartość pozyskanych dotacji (zł)

132730

Liczba złożonych stron dokumentacji projektowej

Kontakt


Natalia Granops

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

n.granops@kompass-consulting.pl
+ 48 506 297 273

Formularz kontaktowy

Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000). Administratorem danych jest Kompass Invest sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-783, ul. Grunwaldzka 21. W Spółce wyznaczono Inspektora Ochrony Danych (e-mail: iod@kompass-consulting.pl). Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu zbierane są w celu opracowania i udzielenia odpowiedzi na państwa zgłoszenie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do odpowiedzi. Przysługuje państwu prawo dostępu do podanych przez siebie danych, prawo do ich poprawiania, prawo do usunięcia danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania danych osobowych w przypadkach określonych w art. 18 RODO. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych. W oparciu o Pani/Pana dane osobowe Kompass Invest sp. z o.o. nie będzie podejmował wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji, będących wynikiem profilowania. Kompass Invest sp. z o.o. nie przewiduje przekazywania Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego (tj. państwa, które nie należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego obejmującego Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) ani do organizacji międzynarodowych.